Szybkie i tanie przelewy
Anglia ⇆ Polska

24 lut 2023

Darmowe przelewy z UK do PL

Darmowe przelewy z UK do PL

Darmowe przelewy z UK do PL każdego dnia właśnie takie hasło wpisują w wyszukiwarkach nasi rodacy na emigracji w Wielkiej Brytanii. Skąd takie zainteresowanie? Przede wszystkim z konieczności wsparcia finansowego dla najbliższych, którzy pozostali w Polsce. A oprócz tego, przelewy zagraniczne to zazwyczaj kosztowne usługi, toteż nie dziwi, że klienci każdorazowo poszukują przystępniejszych alternatyw. Tym bardziej, jeżeli jest możliwość zrobić całkowicie bezpłatny transfer funtów na polskie konto. Jak i gdzie najlepiej szukać? Wszystkie szczegóły zdradzamy Państwu w niniejszym artykule. 

Spis treści
Wprowadzenie do tematu
W jaki sposób zrealizować?
Transfery za darmo – serio?
Jak bezpłatnie wysyłać pieniądze?
Bezpłatne przekazy z Klik-24!
Jak zrealizować z Nami usługę?
Czy jest to w pełni bezpieczne?

Darmowe przelewy z UK do PL – wstęp

Darmowe przelewy z UK do PL dla zdecydowanej większości brytyjskiej Polonii to czysta abstrakcja. Czy jest tak w istocie? Przekonajmy się! Po pierwsze liczy się to, żeby wybrany usługodawca stosował wysokie normy bezpieczeństwa, aby środki pewnie dotarły do adresata. Po drugie, kolejny najważniejszy czynnik to łączna cena usługi wraz z dodatkowymi opłatami. Co zrozumiałe, podmiotów świadczących tego typu płatności jest tak naprawdę mnóstwo. Dlatego najlepiej porównać dostępne opcje i wybrać tą najtańszą z korzystnym przelicznikiem wymiany walut GBP na PLN.

Z pewnością pozwoli to zaoszczędzić nam znaczną ilość naszych ciężko zarobionych pieniędzy, które zwykle tracimy na rzecz banków. Pytanie, czy warto i ile jeszcze czasu możemy sobie na to pozwalać? Na szczęście teraz pomożemy Wam to zmienić. Jeśli wahacie się. Co do konkretnej metody czy też odnośnie tego, jak znaleźć doświadczonego dostawcę usług. Bez obaw, gwarantujemy, że tutaj znajdziecie długo wyczekiwaną odpowiedź!

Jak wykonać przelew pieniędzy z UK do PL?

Forma przelewu pieniędzy z UK do PL bywa różnorodna, a to jaką wybierzemy zależy już od nas samych. W przypadku, gdy dysponujemy rachunkiem bankowym oraz powiązaną z nią kartą płatniczą. Zazwyczaj decydujemy się wówczas na przelew metodą online, bądź też płatność kartą debetową/kredytową. Osoby, które nie korzystają z tego typu rozwiązań zwykle wybierają tradycyjną wizytę w oddziale banku czy innym punkcie. Pytanie, którą opcję bardziej rekomendujemy? Oczywiście w dużym stopniu zależy to od naszych indywidualnych preferencji oraz możliwości, jakimi dysponujemy. Jednak naszym zdaniem w dzisiejszych czasach zdecydowanie bardziej opłaca się wykorzystywać szanse, jakie daje nam Internet.

Po pierwsze jest to ogromna wygoda, gdyż całą operację wykonamy wygodnie bez wychodzenia z domu. Po drugie, nawet jeśli nie jesteśmy w domu, to bezproblemowo wyślemy przelew z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Kolejny istotny argument to brak kolejek i całodobowy dostęp do usług. Pamiętajcie też o jednym. Na darmowe przelewy z UK do PL możecie liczyć wyłącznie w innowacyjnych firmach internetowych. W przypadku instytucji bankowych jak i agencji przekazów gotówkowych praktycznie zawsze trzeba będzie zapłacić prowizję. Do tego kiepskie przeliczniki GBP/PLN nie zachęcają, a tylko zniechęcają. Reasumując, różnice są więc mocno zauważalne i wybór wydaje się już być oczywisty.

Darmowe przelewy z UK do PL – prawda czy fałsz?

Wielu konsumentów zastanawia się, czy darmowe przelewy z UK do PL to fakt czy też tani chwyt marketingowy. Generalnie przymiotnik ten może kojarzyć się nam dwuznacznie. Z jednej strony ma on pozytywny wydźwięk, bo oznacza że usługa jest za darmo. Z drugiej zaś podejrzewamy, że ukrywa się tu jakiś haczyk, bo i tak ostatecznie trzeba będzie zapłacić. Czy są to słuszne podejrzenia? W sumie i tak i nie! Niejasności te wynikają stąd, że niektóre firmy stosują bezpłatne przelewy. W zamian za to oferują nam zaniżone kursy wymiany funtów na złotówki. Takie działanie sprawia, że nieświadomie tracimy masę pieniędzy, które mogłyby dodatkowo zasilić konto odbiorcy.

Jak więc nie dopuścić do takiej sytuacji? To proste! Wystarczy dokładnie przeanalizować wybrane oferty i wybrać taką, która oferuje tanią, bądź darmową usługę. A do tego rentowne kursy walutowe GBP/PLN. Takie połączenie zapewnia, że nadawca zaoszczędzi ciężko zarobione pieniądze, a jednocześnie adresat zyska ich o wiele więcej. Gwarantujemy Wam, że znalezienie takiej propozycji nie jest niemożliwe, a wręcz jest bliżej niż myślicie! Żeby ułatwić podjęcie decyzji, przygotowaliśmy dla Państwa gotowe rozwiązanie!

Mężczyzna zlecający przelew przez telefon

Wysyłaj darmowe przelewy z UK do PL w Klik-24

Jak najlepiej wymieniać funty brytyjskie na polskie złotówki? Odpowiedź chyba już znamy. Oczywiście, że za pośrednictwem firm internetowych specjalizujących się właśnie w tej branży usługowej. Pozostaje ostatnia niewiadoma. Mianowicie, gdzie zlecić darmowe przelewy z UK do PL? Najkorzystniejsza opcja to przelewy w naszej sprawdzonej i nowoczesnej firmie online, Klik-24! Co sprawia, że przelewy w Klik-24 są za darmo? Naszym sekretem jest poleganie na tzw. przelewach lokalnych. Potocznie nazywa się je też przelewami krajowymi, gdyż obejmują wyłącznie transakcje wewnątrz jednego kraju.

Dysponujemy w tym celu zarówno kontem w angielskim banku, a także polskim rachunkiem bankowym. Działanie to daje nam o tyle dużo, iż łatwo omijamy wtedy ogromne koszty. Chodzi o opłaty dla banków oraz prowizje dla pośredników, jakie czekają na nas w globalnej sieci płatniczej SWIFT. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, to doskonała ocena, jaką otrzymaliśmy na niezależnym portalu Trustpilot rozwieje wszystkie Wasze obawy.

Dlaczego warto sprawdzić naszą ofertę?

Dlatego, że to my od lat wyznaczamy trendy tej gałęzi usługowej na rynku polskim. Przede wszystkim stawiając na zadowolenie naszych klientów. W tym celu proponujemy Państwu szereg korzyści. Do najważniejszych z nich należą darmowe przelewy z UK do PL (Standard) oraz szybki czas realizacji usługi (24-48h robocze). Natomiast w sytuacji, gdy priorytetową rolę stanowi dla nas czas, polecamy przelew Express. Jego koszt to jedyne 1,99 GBP, a szybkość księgowania transferu zamyka się już w 24 godziny robocze.

Poza tym, zawsze dbamy o to, żeby nasze stawki wymiany walut kształtowały się podobnie do tych średnich rynkowych. Toteż nasz kurs GBP/PLN cały czas stoi na wysokim poziomie. Dzięki temu oszczędzają Państwo funty, a zarazem adresat dostaje więcej złotówek. Prawda, że korzystnie? Jasne warunki korzystania z serwisu, transparentność opłat i szybkość transferu to wizytówka naszej firmy. Na początku przystępujemy do rejestracji konta, która jest całkowicie darmowa. Następnym krokiem jest zlecenie transakcji oraz jej opłacenie. Średni czas, jaki potrzebujemy to jedynie 5 minut!

Jak zrobić przelew z Klik-24?

Z Nami całość procesu jest zupełnie przejrzysta. W dużym uproszczeniu sprowadza się do dwóch operacji płatniczych. Pierwszy przelew realizuje klient ze swojego brytyjskiego rachunku na angielskie konto naszej firmy, wysyłając funty. Po otrzymaniu należności reszta jest już po naszej stronie. Wówczas przystępujemy do przekazania właściwej kwoty w polskich złotych na wskazane przez Państwa konto w Polsce. Podsumowując: 2 przelewy = 0 opłat!

Bezpieczne przelewy z UK do Polski w Klik-24

Ponadto każdy zleceniodawca chciałby, aby przesyłane środki bez problemu dotarły do zleceniobiorcy. Tak więc, gdzie można znaleźć bezpieczne przelewy z UK do Polski? W tym kontekście również nie będzie raczej większej niespodzianki. Nie powinno to zatem nikogo zdziwić, bowiem Klik-24 to zaufana instytucja płatnicza, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji w 100%. Spełniamy wszystkie wymogi bezpieczeństwa dysponując niezbędnymi licencjami, które są wystarczającym gwarantem. Jesteśmy firmą autoryzowaną przez organy nadzorujące: brytyjskie FCA oraz polski KNF. Dodatkowo umożliwiamy śledzenie statusu przelewu oraz zapewniamy profesjonalną jakość obsługi klienta.

Inne artykuły