Szybkie i tanie przelewy
Anglia ⇆ Polska

27 lut 2023

Wysyłanie funtów do Polski

Wysyłanie funtów do Polski

Wysyłanie funtów do Polski nigdy wcześniej nie było tak popularne jak teraz! Sam pamiętam czasy, gdy na wakacje do Polski woziłem ze sobą gotówkę, a o firmach przelewowych nikt nie słyszał. Tak jak kiedyś szukało się kantoru, żeby wymienić funty po dobrym kursie, tak obecnie szukamy firm zadając pytanie: jak tanio przesłać pieniądze z Anglii do Polski? Ten artykuł to nie będzie typowy ranking, który porównuje tanie przelewy do Polski. Przedstawię Ci sposób jak najlepiej wysłać pieniądze z UK do Polski, a ty sam podejmiesz decyzję czy się z tym zgadzasz. 

Spis treści
Co zyskujesz?
Kim jesteśmy?
Jakie licencje posiadamy?
Jak wykonać przelew?
Jak długo potrwa realizacja?

Co zyskujesz, wysyłając funty do Polski?

Co zyskujesz, wysyłając funty do Polski? Korzystny przelicznik funtów na złotówki i stałą opłatę w wysokości 1.99 lub 0.00 funta bez znaczenia czy wysyłasz do Polski 100 funtów, 1000 funtów czy 10000 funtów. To oznacza, że możesz zaoszczędzić nawet 90% w porównaniu ze zwykłym bankiem. Czyli otrzymasz więcej złotówek za funty, jeśli wyślesz przelew z Klik-24. Gdy porównasz kwotę końcową, którą otrzyma odbiorca prawdopodobnie z nami będzie opłacało Ci się najbardziej. Optymalne pytanie jakie można sobie zadać zlecając tanie przelewy z UK, to ile złotówek/funtów pozostanie po wszystkich opłatach?

Jeśli będziesz chciał sprawdzić kurs funta, kalkulator walutowy będzie cały czas pod ręką. Dzięki temu zawsze dokładnie przeliczysz na przykład 50 funtów ile to zł, 100 funtów ile to zł, i tak dalej. Będziesz mógł sprawdzić aktualny kurs funta online, zawsze po wejściu na stronę!

Kim jesteśmy?

Klik-24 to cyfrowa instytucja płatnicza lub jak kto woli międzynarodowa firma realizująca tanie przelewy do Polski z UK. Dążymy do tego, aby oferować klientom proste produkty, dopasowane do ich potrzeb za uczciwą cenę. Sami nie lubimy przepłacać, dlatego naszym priorytetem jest, aby nasi klienci byli pod wrażeniem stosunku ceny produktów do ich jakości. Codziennie zadajemy sobie pytanie: jak przelać pieniądze z Anglii do Polski? Dlatego też, naszą konkurencję mamy na oku i wiemy co zaproponować, żeby przelewy z Anglii do Polski z Klik-24 opłacały się najbardziej. Dostrzegamy, że przelewy z Wielkiej Brytanii do Polski to jedna z najważniejszych spraw dla Polaków mieszkających w Anglii, chcemy być jej częścią i z powodzeniem konkurować z największymi. 

Jakie licencje posiadamy?

Klik-24 jako licencjonowana instytucja płatnicza, musi spełniać surowe kryteria, aby wysyłka pieniędzy z UK do Polski była bezpieczna. Oznacza to, że jesteśmy regulowani przez instytucje nadzoru finansowego w Wielkiej Brytanii, gdzie Klik-24 posiada swoją siedzibę.

  • Autoryzacja FCA (Financial Conduct Authority). Klik-24 jest wpisany do publicznego rejestru firm, które świadczą usługi finansowe pod numerem licencji: 603289. Firmy, które są autoryzowane przez FCA muszą przestrzegać dobrych praktyk biznesowych oraz przepisów dotyczących usług płatniczych. 
  • Każda firma, która jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii posiada wpis w Companies House, Klik-24 również. Companies House to organ regulacyjny kwestię rejestracji firm. Jest to odpowiednik polskiego Krajowego Rejestru Sądowego. 
  • Kolejną regulacją, jakiej musi poddać się firma zajmująca się wysyłką pieniędzy do Polski jest uzyskanie wpisu do rejestru nadzorowanych podmiotów gospodarczych w sprawie przepisów dotyczących przeciwdziałania prania pieniędzy. Klik-24 wpisany jest do rejestru Anti-Money Laundering pod numerem 12719711. 
  • Klik-24 jest na co dzień odpowiedzialny za ochronę danych osobowych swoich klientów, dlatego też musiał udowodnić, że robi to z należytą starannością i uzyskać wpis w niezależnym brytyjskim organie utworzonym właśnie w celu ochrony danych osobowych. Klik-24 jest zarejestrowany w ICO pod numerem Z3581727. 

Oprócz powyższych regulacji prawnych, dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z platformy Klik-24 było maksymalnie bezpieczne. 

Bezpieczeństwo online
Wysyłanie funtów do Polski - jak wykonać przelew?

W Klik-24 wysyłanie funtów do Polski z UK jest dziecinnie proste. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była przejrzysta i intuicyjna. Każdy szczegół jest dokładnie przemyślany. Dlatego też, łatwo się zarejestrować i wykonywać tanie przelewy z Anglii do PL zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Jak wysłać pieniądze z Anglii do Polski?

  1. Przede wszystkim uzupełnić formularz rejestracyjny i otworzyć bezpłatne konto. Można to zrobić klikając w link "załóż konto". Rejestracja zajmie tylko chwilkę.
  2. Po rejestracji należy zalogować się na swoje konto klikając w link "logowanie" wpisując w odpowiednie okienka swój login i hasło. Gdy będziesz zalogowany do wyboru będziesz miał jedną opcję realizacji przelewu tą najlepszą. Po kolei wypełnij pola potrzebne do wysłania transferu, między innymi kwotę przekazu i dane odbiorcy, a na końcu kliknij przelej pieniądze z Anglii do Polski. Prawda, że wysyłanie funtów do Polski może być szybkie i łatwe?
  3. Twój przelew zostanie zrealizowany jak tylko go opłacisz. Zaloguj się na swoje konto w swoim banku i wpłać kwotę transferu funtów na nasze konto bankowe Klik-24. Będzie to zwykły przelew z UK do UK, ponieważ Klik-24 posiada angielskie konto w UK służące do opłaty transferów z Wielkiej Brytanii. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty pieniądze są wysyłane bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy w Polsce.

Jedno co mogę teraz napisać to sprawdź nas i wyślij pieniądze z UK do Polski, a przekonasz się, że jest to naprawdę proste. W razie pytań możesz skontaktować się z nami online i telefonicznie (posiadamy infolinię w języku polskim

Jak długo potrwa realizacja przelewu?

Czas realizacji transferu to dla nas priorytet. Klik-24 oferuje szybkie przelewy do Polski, to oznacza realizacje w ciągu jednego dnia roboczego, lub jak kto woli 24 godziny robocze. Dzięki stronie Klik-24 możesz szybko i łatwo wysyłać funty szterlingi do Polski na konto, oszczędzając swój czas i pieniądze! Zarejestruj się w serwisie Klik-24 i dołącz do zadowolonych klientów wysyłających funty do Polski w prosty sposób. Wyślij pieniądze z UK do Polski i przekonaj się sam!!! 

Inne artykuły