Szybkie i tanie przelewy
Anglia ⇆ Polska

25 kwi 2024

Tani przekaz pieniędzy do Polski z UK

Tani przekaz pieniędzy do Polski z UK

Tani przekaz pieniędzy do Polski z UK wcale nie jest niemożliwy. Wręcz przeciwnie! Dzięki współczesnym możliwościom, przelewy zagraniczne bez wysokich opłat są na wyciągnięcie ręki. Dokonując analizy i rozeznając się w dostępnych obecnie ofertach, można zauważać, że przesyłając środki za pomocą Internetu nie musimy przepłacać. Firmy, które prowadzą swoją działalność online, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań realizują transakcje międzynarodowe w taki sposób, aby klient nie był obciążony takimi kosztami, jak w przypadku wykonania zlecenia w placówce bankowej. Wiele osób zastanawia się, czy jest to rzeczywiście dobra metoda. Dlatego, w dzisiejszym artykule to sprawdzimy!

Spis treści
Rozwiązania Fintech - co to takiego?
Bezpieczeństwo transakcji online
Gdzie zlecić przelew bez wysokich kosztów?
Klik-24, czyli szybki i korzystny transfer

Tani przekaz pieniędzy do Polski z UK

Tani przekaz pieniędzy do Polski z UK bez wątpienia jest bardzo istotny, dla wszystkich przebywających na Wyspach Brytyjskich, którzy chcą realizować korzystne transfery do ojczyzny. Emigracja zarobkowa jest powszechnym zjawiskiem, a Zjednoczone Królestwo nadal pozostaje jednym z najczęściej wybieranych jej kierunków. 31 stycznia 2020r. Wielka Brytania oficjalnie opuściła szeregi Unii Europejskiej, co spowodowało, że w głowach wielu osób pojawiło się wiele pytań odnośnie zmian, jakie zostaną wprowadzone. Wyjazd do Anglii w celu podjęcia zatrudnienia nadal jest możliwy dla Polek i Polaków. Wystarczy dokładnie zapoznać się z obowiązującymi obecnie procedurami.

Jeśli przebywasz w UK, a w Polsce posiadasz jakiekolwiek zobowiązania finansowe, to zapewne poszukujesz sposobu, który ułatwi Ci przesyłanie środków. Bez względu na powód wykonywanego transferu oraz częstotliwość, warto skorzystać z rozwiązania, które nie będzie oznaczało wysokich kosztów oraz długiego czasu finalizacji. Wyślij pieniądze z UK do Polski bez opłat korzystając z sieci globalnej. Dzięki temu możesz przekazać pieniądze na znacznie korzystniejszych warunkach, niż w placówce bankowej. Dlaczego? Przekonajmy się!

Rozwiązania Fintech - co to takiego?

Rozwiązania Fintech to innowacyjne technologicznie produkty, usługi lub platformy opracowane przez firmy działające w tym zakresie. Słowo "Fintech" jest połączeniem dwóch terminów: "finanse" i "technologia". Ich głównym celem jest to, aby rewolucjonizować tradycyjne usługi finansowe oraz dostarczać bardziej efektywne, elastyczne i wygodne rozwiązania dla klientów. Narzędziem, za pomocą którego wprowadzają wszelkie udogodnienia jest sieć globalna. Współcześnie zdecydowana większość ludzi ma do niej swobodny dostęp. Poza tym, to właśnie za jej pośrednictwem załatwianie różnego rodzaju spraw jest nie tylko wygodniejsze, ale i szybsze. Dlatego przelew do Polski z Anglii nie musi być kosztowny i wiązać się z długim procesem.

Sektory, które obejmuje swoim działaniem branża FinTech to:

 • bankowość mobilna, e-bankowość,
 • ubezpieczenia online,
 • obsługa płatności online, np. PayU czy Blik,
 • rozwiązania komunikacyjne wykorzystujące płatności typu: Uber, czy Mytaxi,
 • porównywarki internetowe,
 • pożyczki online,
 • kantory internetowe,
 • platformy aukcyjne,
 • aplikacje ułatwiające optymalizację wydatków, np. Apple pay, czy Android pay.

Bezpieczeństwo transakcji online

Bezpieczeństwo w sieci jest kluczowe, a tym bardziej gdy chodzi o operacje finansowe, jakie wykonujemy za jej pośrednictwem. W dzisiejszym świecie, gdzie coraz więcej ludzi korzysta z usług bankowych i dokonuje płatności przez Internet, warto zachować rozwagę i czujność, aby nie paść ofiarą oszustwa, czy kradzieży. Przelewy dokonywane online mogą być bezpieczne, jeśli będziemy stosować się do kilku istotnych kwestii w tym zakresie.

Po pierwsze, pamiętaj aby używać silnych i unikalnych haseł do kont bankowych i innych usług online. Najlepiej, gdyby Twoje hasło było długie, zawierało kombinację liter, cyfr i znaków specjalnych. W ten sposób sprawisz, że nie będzie ono łatwe do złamania. Unikaj dokonywania transakcji finansowych na publicznych, niezabezpieczonych sieciach Wi-Fi, ponieważ mogą być one podatne na ataki hakerów. Pamiętaj również, aby nie klikać w podejrzane linki lub załączniki w e-mailach, ani na nieznanych stronach internetowych, ponieważ mogą one prowadzić do phishingu lub zainstalowania złośliwego oprogramowania na urządzeniu. Przestrzeganie tych zasad i świadomość zagrożeń online jest bardzo ważna. Dzięki temu zapewnisz sobie i swoim finansom bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo transakcji online

Tani przekaz pieniędzy do Polski z UK - gdzie wykonać?

Tani przekaz pieniędzy do Polski z UK możesz wykonać decydując się na skorzystanie z usług jednej z firm online. W ostatnim czasie zyskują one sporą popularność. Przede wszystkim, ze względu na atrakcyjne oferty, jakie proponują swoim klientom. Grupa ich zwolenników nieustannie rośnie, a wszystko dlatego że ludzie szukają opcji transferu, które będą korzystne i nie będą wiązały się ze skomplikowaną procedurą. Firmy, które funkcjonują w Internecie proponują atrakcyjniejsze warunki przesyłania środków za granicę, ponieważ nie muszą się mierzyć z takimi kosztami prowadzenia działalności, jak placówki stacjonarne.

Na co zwrócić uwagę przed wyborem pośrednika?

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję dotyczącą tego, za pomocą którego pośrednika wykonasz przelew na polskie konto z UK, dokładnie przeanalizuj oferty pod względem opłat transferowych i czasu realizacji zlecenia. Warto porównać różne opcje, aby znaleźć najlepszą, która spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Na co konkretnie zwrócić uwagę?

 1. Koszt samego zlecenia usługi.
 2. Proponowany kurs wymiany walut.
 3. Występowanie dodatkowych/ukrytych opłat.
 4. Pobierana prowizja w zależności od wysokości przesyłanej kwoty.
 5. Koszt przelewu uwarunkowany typem jego wykonania.
 6. Limity transakcji.
 7. Szybkość realizacji transferu.
 8. Udział w operacji finansowej dodatkowych pośredników.
 9. Zabezpieczenia stosowane przez dostawcę usług finansowych.

Dodatkowo, nie zapominaj, żeby wybierać tylko licencjonowanych i renomowanych usługodawców. Sprawdź, czy dana instytucja jest regulowana przez odpowiednie organy nadzoru finansowego. Przeczytaj opinie i recenzje innych klientów na temat danego pośrednika. Jest to dobry sposób, aby sprawdzić jego wiarygodność.

Klik-24, czyli szybki i korzystny transfer

Serwis Klik-24 to najlepsza metoda na przesyłanie pieniędzy z Wysp Brytyjskich do Polski. Dlaczego? Korzystając z usług firmy możesz wykonywać szybkie i bezpieczne transakcje. Realizacja przelewu w trybie standardowym, czyli do 2 dni roboczych jest zawsze darmowa, bez względu na wysokość kwoty, jaką planujesz przekazać. Jeśli potrzebujesz wysłać środki jeszcze szybciej, wystarczy wybrać opcję express, za którą zapłacisz zaledwie 1,99 GBP, a Twój transfer dotrze do odbiorcy w czasie 1 dnia roboczego. Na stronie internetowej firmy możesz na bieżąco monitorować aktualny kurs wymiany walut. Natomiast, dzięki kalkulatorowi przelewów wiesz od razu, jaka kwota trafi do Twojego odbiorcy.

Jak wykonać zlecenie za pośrednictwem Klik-24? Wystarczy zalogować się na jej platformie, założyć darmowe konto i wypełnić formularz. Do rejestracji nie potrzebujesz żadnych dokumentów. Cały proces zajmie Ci dosłownie kilka minut, ponieważ jest on bardzo intuicyjny. Każdy klient firmy ma możliwość nie tylko skorzystania z najlepszej oferty, ale również cieszyć się z usług profesjonalnej obsługi. Jeśli mieszkach w UK i chcesz opłacić rachunki w Polsce, czy przesłać pieniądze swojej rodzinie nie zwlekaj i już teraz wykonaj transfer tanio i szybko z Klik-24!

Inne artykuły