Szybkie i tanie przelewy
Anglia ⇆ Polska

12 paź 2023

Przekaz pieniędzy z Polski do Anglii bez opłat

Przekaz pieniędzy z Polski do Anglii bez opłat

Przekaz pieniędzy z Polski do Anglii bez opłat jest możliwy do zrealizowania, jeśli zdecydujemy się na odpowiedniego pośrednika. W ostatnich latach branża finansowa znacznie się rozwinęła i pojawiło się na niej wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie przelewów zagranicznych. Współcześnie przesyłanie środków do innego kraju, może być tak samo proste i swobodne co transfer wewnątrzkrajowy. Jednak, jak wyglądają kwestie opłat? Zazwyczaj transakcje międzynarodowe kojarzone są z wysokimi kosztami, które wynikają chociażby z niekorzystnego przewalutowania, ukrytych opłat oraz prowizji. W jaki sposób wysłać środki pieniężne, aby nie przepłacić? Czy oszczędzanie w tej kwestii jest możliwe? Przekonajmy się!

Spis treści:
Czy rozwiązania online są bardziej opłacalne?
Nowoczesne alternatywy na przelewy zagraniczne - co oferują?
Darmowe przesyłanie pieniędzy do UK a bezpieczeństwo 
Korzystnie i bezpiecznie, czyli transfer z Klik-24

Przekaz pieniędzy z Polski do Anglii bez opłat

Przekaz pieniędzy z Polski do Anglii bez opłat? Dzięki nowoczesnym technologiom finansowym jest to możliwe. Nie ulega wątpliwości, że korzystny transfer pieniędzy z Polski do UK jest potrzebą wielu osób, które chcą realizować je zarówno jednorazowo, jak i cyklicznie.Pamiętajmy, że bez względu na systematyczność przelewów, warto jest wybrać opcję, która pomoże nam zaoszczędzić i nie będzie narażała nas na dodatkowe koszty. Istnieje kilka czynników, które wpływają na finalną cenę transakcji i warto się z nimi z nimi zapoznać. Jeśli zależy Ci na Twoich finansach, to koniecznie dobrze przeanalizuj dostępne na rynku finansowym oferty. Powoli Ci to na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek związanych z opłatami transferowymi oraz przestanie być uciążliwe dla Twojego portfela!

Czy rozwiązania online są bardziej opłacalne?

Współcześnie większość naszych czynności została przeniesiona w sferę online. Wystarczy dostęp do Internetu i możemy wykonywać szereg działań z dowolnego miejsca. Coraz więcej spraw załatwiamy za pomocą telefonów komórkowych, laptopów, czy tabletów. Jest to nie tylko wygodniejsze ale i prostsze. Świat nieustająco idzie do przodu, z czego doskonale zdaje sobie sprawę branża finansowa, dlatego proponuje ona obecnie coraz więcej innowacyjnych rozwiązań w zakresie operacji finansowych. Firmy, za pomocą współczesnych możliwości technologicznych starają się dostarczyć alternatyw, które będą znacznie bardziej satysfakcjonujące, niż oferty banków czy placówek pocztowych. Dzięki swojej działalności w sieci nie muszą się one mierzyć z takimi kosztami, co placówki stacjonarne. Przekłada się to na to, że mogą zaproponować swoim klientom znacznie korzystniejsze oferty. Poza tym, przelewy z Polski do UK mogą być swobodne i pozbawione zbędnych formalności.

Nowoczesne alternatywy na przelewy zagraniczne - co oferują?

Wśród najczęściej wybieranych przez ludzi opcji internetowych na transfer gotówki za granicę należy wymienić: kantory internetowe, wirtualne portfele oraz platformy internetowe. Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś/aś o tego typu rozwiązaniach, a dbasz o swoje finanse to koniecznie musisz nadrobić zaległości. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tych możliwości? Firmy online posiadają wiele zalet, które przyczyniają się do ich popularności i korzyści dla klientów. Przede wszystkim, generują one nie tylko mniejsze opłaty, ale także proponują zdecydowanie krótszy czas realizacji przelewu. Nie musisz wychodzić z domu, aby zlecić przekaz oraz wypełniać szereg formalności. Wystarczy, że posiadasz urządzenie z dostępem do Internetu. Nie musisz także obawiać się dodatkowych kosztów, ponieważ w finalizacji twojego transferu nie będą brały udziału inne podmioty, czyli tak zwane banki pośredniczące. Dodatkowo bardzo często dokonują przewalutowania GBP/PLN po znacznie atrakcyjniejszym kursie, niż banki. Przecież nikt nie lubi tracić, a tym bardziej na wymianie waluty.

Przekaz pieniędzy z Polski do Anglii bez opłat a bezpieczeństwo

Przekaz pieniędzy z Polski do Anglii bez opłat brzmi naprawdę kusząco, jednak pamiętajmy o tym, aby zachować ostrożność i nie podejmować pochopnych decyzji. Przed wyborem usługodawcy, za pośrednictwem którego zdecydujemy się przesłać pieniądze, warto sprawdzić jego wiarygodność. Musisz wiedzieć, że rzetelne instytucje finansowe, które prowadzą swoją działalność online muszą posiadać niezbędne certyfikaty, a dodatkowo muszą spełniać wymogi bezpieczeństwa, jakie narzucają im organy nadzorcze takie jak KNF lub FCA. Obowiązuje je także szereg procedur, których muszą bezwzględnie przestrzegać. Dlatego wybieraj renomowane instytucje finansowe i upewnij się, że korzystasz z wiarygodnych źródeł. Zapoznaj się z opiniami i recenzjami innych użytkowników. Jest to istotne, aby uniknąć oszustw i niepotrzebnego ryzyka, jakie wiąże się z przesyłaniem pieniędzy za granicę.

Korzystnie i bezpiecznie, czyli transfer z Klik-24

Korzystnie i bezpiecznie, czyli transfer z Klik-24

Bezpieczeństwo transferu to priorytet, dlatego warto znaleźć firmę, która prześle nasze pieniądze nie narażając nas na żadne ryzyko. Nie wyklucza to jednak tego, aby przelew odbył się bez opłat. Aspekt bezpieczeństwa przekazu oraz niskie koszty z nim związane łączy firma Klik-24, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i stara się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, zaskakując ich atrakcyjną ofertą.

Firma prężnie działa na rynku finansowym już od 2013 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło wypracować korzystne rozwiązania w zakresie przelewów Polska - Anglia. Klik-24 to platforma internetowa, którą wyróżnia uczciwy kurs wymiany walut, bardzo niskie prowizje, brak ukrytych kosztów, gwarancja bezpieczeństwa oraz szybkość realizacji zlecenia. Możesz przekazać pieniądze do UK całkowicie za darmo w trybie standardowym, którego czas finalizacji wynosi maksymalnie 2 dni robocze. Dla tych, którzy potrzebują szybszych rozwiązań firma przygotowała opcję express, za którą opłata wynosi zaledwie 9,99 PLN, a środki znajdą się u odbiorcy w 24h robocze.

Co wyróżnia firmę?

Wiarygodność i profesjonalny poziom jakości usług to cechy charakterystyczne dla Klik-24. Baza użytkowników firmy nieustająco się powiększa, a kolejni zadowoleni z wykonanej usługi klienci chętnie wystawiają pozytywne opinie, np. na niezależnym portalu recenzji konsumentów Trustpilot.

Pracownicy firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są bezproblemowe i korzystne transfery zagraniczne, dlatego starają się maksymalnie uprościć swoim klientom przesyłanie pieniędzy do Wielkiej Brytanii. Cały proces jest niezwykle przyjazny, prosty i przejrzysty. Wystarczy poświęcić kilka minut, aby założyć bezpłatne konto w serwisie internetowym firmy, a następnie zlecić przekaz. Kurs wymiany PLN/GBP jest na bieżąco aktualizowany, a dzięki kalkulatorowi przelewu już podczas jego zlecania dokładnie wiesz, jaka kwota trafi do Twojego odbiorcy. Wszystko odbywa się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa zarówno w zakresie Twoich danych osobowych, jak i finansów. Brak dodatkowych pośredników w całym procesie sprawia, że nie musisz obawiać się dodatkowych ukrytych kosztów. Zadbaj o swoje pieniądze już dziś i przekonaj się, że darmowe transakcje Polska - Anglia to nic nadzwyczajnego. Zapraszamy do współpracy!

Inne artykuły