Szybkie i tanie przelewy
Anglia ⇆ Polska

14 gru 2023

Przelew online z Polski do Anglii

Przelew online z Polski do Anglii

Przelew online z Polski do Anglii stał się coraz bardziej popularny. Ludzie nieustająco poszukują korzystnych możliwości przesłania pieniędzy z polskiego konta na brytyjskie. Internet daje kilka ciekawych opcji na zrealizowanie takiej operacji finansowej. W dzisiejszych czasach wykonywanie transferów zagranicznych w bankach to już przeszłość. To samo dotyczy placówek pocztowych, czy przekazu gotówki u agenta. Jeśli szukasz szybkich i tanich rozwiązań to koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym przedstawimy innowacyjne opcje.

Spis treści
Jakie mamy możliwości internetowe?
Bezpieczeństwo zagranicznych przelewów online
Zalety przesyłania pieniędzy przez Internet
Gdzie najlepiej zlecić transfer środków do UK?

Przelew online z Polski do Anglii

Przelew online z Polski do Anglii jest zdecydowanie bardziej opłacalny, niż zlecenie przekazu w stacjonarnej placówce. Firmy działające w Internecie oferują znacznie korzystniejsze oferty od banków. Zależy Ci na czasie, jak i korzystnej transakcji? Zapoznaj się z możliwościami, jakie oferuje sieć globalna. Po co przepłacać? Tanie sposoby są na wyciągnięcie ręki! W ostatnim czasie branża finansowa bardzo się rozwinęła pod kątem realizacji zagranicznych operacji finansowych. Zapomnij o staniu w kolejkach i wydłużonej biurokracji. Dowiedz się już dzisiaj, jak najlepiej przekazać złotówki do Wielkiej Brytanii.

Jakie mamy możliwości internetowe?

Powszechne zjawisko emigracji zarobkowej sprawia, że przekazy zagraniczne to dla wielu codzienność. Każdy chce, aby nasze finanse mogły przemieszczać się tak samo swobodnie jak my, dlatego coraz więcej osób poszukuje najlepszej metody na zrealizowanie tego typu operacji finansowej. Banki przyzwyczaiły nas do ukrytych opłat, niekorzystnych warunków przewalutowania, dodatkowych pośredników oraz wielu formalności. Jednak, czasy kiedy przelew z Polski do Wielkiej Brytanii wiązał się ze skomplikowaną procedurą oraz dużymi kosztami są już dawno za nami. Współcześnie najbardziej efektywne są rozwiązania online, a ludzie coraz chętniej sięgają po ich oferty. W Internecie możemy znaleźć następujące opcje:

 • kantory online,
 • e-portfele,
 • firmy internetowe realizujące przelewy zagraniczne.

Jeśli potrzebujesz przesłać pieniądze do UK, warto zapoznać się z ofertami usługodawców internetowych. To właśnie sieć globalna daje nam możliwość realizacji niedrogich transferów zagranicznych. Umożliwiają wykonanie transakcji międzynarodowej bez ponoszenia większych kosztów i wydłużonego procesu przekazu.

Bezpieczeństwo zagranicznych przelewów online

Bezpieczne przelewy zagraniczne są kluczowe, ponieważ pomagają chronić Twoje pieniądze i dane osobowe przed kradzieżą lub nadużyciami. Warto sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie pośrednik zapewnia ochronę przed oszustwami i nieautoryzowanym dostępem do Twoich danych. Pamiętaj, że bezpieczeństwo przekazu powinno być priorytetowe, dlatego wykonując transfer zagraniczny musimy być ostrożni. Wybrany przez Ciebie pośrednik powinien być rzetelny i posiadać odpowiednie certyfikaty i licencje. Jest to jeden z kluczowych aspektów świadczących o jego wiarygodności. Określa, czy dany usługodawca stosuje się do powszechnie akceptowanych praktyk i rygorystycznych wymogów.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze pośrednika, zapoznaj się z opiniami innych klientów na przykład na niezależnej witrynie z recenzjami konsumentów Trustpilot. Upewnij się, że jest on regulowany przed odpowiedni organ nadzoru finansowego. Pamiętaj również, aby używać zabezpieczonej i zaktualizowanej przeglądarki internetowej. Zdecydowanie odradzamy korzystanie z publicznych komputerów do wykonywania jakichkolwiek operacji finansowych. Ważne jest również zwrócenie uwagi na bezpieczne połączenie internetowe (https). Dodatkowo przed zatwierdzeniem przekazu, sprawdź że wszystkie wprowadzone przez Ciebie dane do przelewu są poprawne i nie wkradł się żaden błąd. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że pieniądze mogą zostać przelane na nieprawidłowe konto lub być niedostępne dla odbiorcy.

Bezpieczeństwo zagranicznych przelewów online

Przelew online z Polski do Anglii - zalety

Przelew online z Polski do Anglii zyskuje coraz większą popularność. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się firmy online, które specjalizują się w przekazach zagranicznych. Ludzie coraz częściej decydują się na transfer pieniędzy z Polski do UK za pośrednictwem tego typu firm. Dzięki nim, przesyłanie pieniędzy z jednego kraju do drugiego nie muszą wiązać się z wysokimi opłatami oraz skomplikowaną procedurą przekazu. Mniejsze koszty prowadzenia działalności w Internecie sprawiają, że mogą one zaoferować swoim klientom atrakcyjne warunki wykonania transakcji. Dużą zaletą jest również możliwość zlecenia przelewu z dowolnego miejsca bez konieczności wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do sieci. Nie możemy także pominąć szybkiego czasu, w jakim odbywa się transfer. Najczęściej nasz odbiorca nie musi czekać na środki dłużej, niż 2 dni robocze.

Gdzie najlepiej zlecić transfer środków do UK?

To pytanie zadaje sobie zdecydowana większość osób, które potrzebują cyklicznie lub jednorazowo przesyłać pieniądze do Anglii. Jak już wiemy, zdecydowanie lepszym wyborem są opcje internetowe, a konkretnie firmy online, które specjalizując się w przelewach PL - UK. Jednak, którą z nich wybrać? Jednym z liderów na rynku finansowym jest firma Klik-24, która swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 2013 roku. Jej największym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego nieustająco ulepsza ona swoją ofertę. Za jej pośrednictwem możesz wykonywać bezproblemowe i bezpłatne transfery z polskiego konta na brytyjskie.

W ofercie firmy można znaleźć szereg innowacyjnych i korzystnych rozwiązań. Przelew standard realizowany jest bez opłat, a pieniądze znajdą się na wskazanym przez Ciebie rachunku bankowym w maksymalnie 2 dni robocze. Potrzebujesz, aby dotarły one jeszcze szybciej? W takim razie skorzystaj z opcji express, a środki zostaną przesłane w czasie 24h roboczych. Brak ukrytych opłat, dodatkowych pośredników, zbędnych formalności oraz niekorzystnych warunków przewalutowania. Klik-24 to rzetelna i bezpieczna instytucja płatnicza, która zapewnia gwarancję ochrony Twoich pieniędzy oraz danych osobowych. Posiada zaawansowane systemy i stosuje odpowiednie środki w celu ochrony danych przed niepożądanymi działaniami lub kradzieżą.

Jak zlecić przelew w Klik-24?

Cały proces zlecenia przelewu w Klik-24 jest bardzo prosty, szybki i intuicyjny. Potrzebujesz dosłownie kilku minut. Oto kilka kroków, które należy wykonać:

 1. Załóż bezpłatne konto na naszej stronie internetowej.
 2. Uzupełnij wymagane dane.
 3. Wpisz w kalkulatorze przelewu kwotę, jaką chcesz przesłać oraz ustaw kraj odbiorcy.
 4. Wybierz tryb, w jakim ma zostać zrealizowany przekaz.
 5. Wypełnij formularz podając dane Twojego odbiorcy niezbędne do wykonania transferu.
 6. Jeśli wszystkie dane się zgadzają zatwierdź i przejdź dalej.
 7. W podsumowaniu otrzymasz dane do przelewu na konto firmowe Klik-24.
 8. Po dokonaniu wpłaty na wskazane przez firmę konto i zaksięgowanie środków przystąpimy do wykonania Twojej transakcji.
 9. Gotowe! Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie wykonania przekazu.

Inne artykuły