Szybkie i tanie przelewy
Anglia ⇆ Polska

27 lut 2023

Przelew z angielskiego konta na polskie

Przelew z angielskiego konta na polskie

Przelew z angielskiego konta na polskie to jedna z najczęściej wykonywanych transakcji przez Polaków zamieszkujących Wyspy. Jednak, aby nie narażać się na dodatkowe koszta z nim związane, warto jest wybrać odpowiedniego pośrednika. Kto chciałby płacić wysoką kwotę za przelew? Oczywiście, że nikt. Już za chwilę dowiesz się, jaki sposób na wysłanie środków z Anglii do Polski, jest nie tylko najkorzystniejszy pod względem finansowym, ale i zapewnia bezpieczeństwo i szybkość przekazu.

Spis treści
Bezpieczny sposób na przekazanie środków
Klik-24 to wysoka jakość usług
Jak szybko pieniądze pojawią się na koncie?
Jak korzystać z Klik-24?

Jaki rodzaj przelewu z angielskiego konta na polskie to najlepszy wybór?

Wielu Polaków decyduje się na wyjazd do Wielkiej Brytanii w celach zarobkowych i zastanawia się jak najlepiej dokonać przelewu z angielskiego konta na polskie. Duża część emigrantów wyjeżdża samotnie i chce przy tym zadbać o rodzinę, która została w Polsce. Inni natomiast przez cały pobyt na wyspach gromadzą oszczędności, aby powrócić z nimi do ojczyzny. Jedynym sposobem na bezpieczne dostarczenie środków pieniężnych są przelewy. Nim jednak zdecydujesz się na jego wykonanie, zobacz, z jakiej oferty skorzystać, aby cieszyć się szybkim i tanim przelewem z angielskiego konta na polskie.

Przelew internetowy z Klik-24 to szybki i tani sposób na zasilenie polskiego rachunku

W dzisiejszych czasach, kiedy to czas jest najcenniejszą walutą, najlepszą drogą do przekazania środków pieniężnych, jest internet. Z pewnością korzystasz ze stałego dostępu do sieci. Po co więc masz marnować wolne chwile na czekanie w długich kolejkach bankowych, gdzie ceny przelewu wynoszą średnio aż 2.5% kwoty, którą chcesz przekazać na polskie konto?

Klik-24 – zaufana firma transferowa

Specjalizujemy się w przelewach z Wielkiej Brytanii do Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaufały nam już tysiące rodaków zamieszkujących UK. Jeśli cenisz sobie wygodne oraz bezpieczne rozwiązania, to najmądrzejszą decyzją, jaką możesz podjąć, jest właśnie przekaz środków przez internet. Nasz firma posiada licencję instytucji płatniczej Financial Conduct Authority wydawaną przez brytyjski Urzielkiąd do spraw Finansowych. Oznacza to, że oferujemy takie same standardy bezpieczeństwa, jak duże, komercyjne placówki bankowe. Najważniejsze jest dla nas Twoje zaufanie, dlatego też zadbaliśmy, aby Twoje personalia były u nas bezpieczne. Klik-24 posiada bowiem licencje ochrony danych osobowych wydaną przez brytyjski urząd nadzorujący dane osobowe ICO – Data Protection Licence. Skorzystanie z naszych usług pozwoli Ci na wykonanie szybkiego przelewu, który będzie przyjazny dla Twojego portfela. Zobacz, dlaczego klienci tak chętnie dokonują transferu środków za naszym pośrednictwem.

Przelew funtów z angielskiego konta na polskie

Dlaczego przelew z angielskiego konta na polskie za pośrednictwem Klik-24 to najkorzystniejsza opcja?

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom komfort w wykonywaniu przelewów pieniężnych pomiędzy kontem angielskim a polskim. Jest dla nas niezwykle ważne, aby transakcja ta przebiegała sprawnie, ponieważ wiemy, jak cenny jest Twój czas. Dlatego też usprawniliśmy system tak, by jakość naszych usług w pełni satysfakcjonowała wszystkich naszych użytkowników. Lata obecności na rynku, pozwoliły nam uzbroić naszą firmę w szereg zalet, dzięki którym z całkowitą pewnością możemy gwarantować Ci, że nasza oferta stanowi dla Ciebie najlepszy wybór. Dlaczego?

Szybki czas realizacji przelewu

Wykonanie przelewu poprzez Klik-24 daje Ci gwarancje szybkiego dostarczenia środków na konto. Pieniądze przekazane za naszym pośrednictwem, znajdą się na polskim rachunku nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Czas ten zależny jest przede wszystkim od rodzaju przekazu. Po wykonanym przelewie, na Twój adres mailowy, dostarczymy jego potwierdzenie. Dodatkowo możesz wykonywać dowolną liczbę transakcji na dowolne konto w ciągu jednego dnia.

Korzystny kurs walutowy oraz brak ukrytych kosztów

W Klik-24 zawsze możesz przelać środki na polskie lub angielskie konto w bardzo korzystnym dla Ciebie kursie walutowym. Jest on widoczny dla każdego odwiedzającego naszą witrynę. Aktualny kurs sprawdzisz w kalkulatorze wymian. Korzystając z naszych usług, nie zaskoczą Cię ukryte koszta. Każda transakcja, polegająca na transferze środków z angielskiego na polskie konto wynosi jedynie 0.00 lub 1.99 GBP. Opłata jest uzależniona od rodzaju usługi i czasu dostarczenia pieniędzy. Zapewniamy także bezpłatne korzystanie z panelu klienta Klik-24. Chcemy, abyś zawsze był zadowolony z naszych usług, dlatego w każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc techniczną, za którą również nie poniesiesz żadnych kosztów.

Rejestracja konta bez dokumentów

Chcemy oszczędzić Ci wszelkich zbędnych formalności, dlatego też rejestrując u nas konto, niepotrzebne są Ci dokumenty. Bez nich, możesz wykonywać transakcje aż do kwoty 1 000 EUR lub równowartość w innej walucie. Chcesz wykonywać przelewy na wyższe kwoty? To żaden problem, lecz zyskasz taką możliwość dopiero po przesłaniu skanu dokumentu, który potwierdzi Twój adres w Wielkiej Brytanii oraz Twoją tożsamość. Stworzyliśmy limit, aby zapewnić wszystkim naszym klientom bezpieczeństwo.

Jak wykonać przelew z angielskiego konta na polskie w Klik-24?

Realizacja przelewu z Anglii poprzez Klik-24 jest niezwykle prosta. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z łatwością mógł przesłać pieniądze na dowolne konto polskie lub angielskie. Żeby móc skorzystać z naszego pośrednictwa, wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie za pomocą swego adresu mailowego. Wykonanie przelewu w Klik-24 zajmie Ci tylko kilka minut. Zobacz, w jaki sposób go zrealizujesz.

Szybki transfer z angielskiego konta

Wykonanie przelewu w Klik-24 składa się z kilku prostych i szybkich kroków. Pierwszym z nich jest logowanie. Wykorzystujesz do tego swój adres mailowy oraz hasło, które ustaliłeś przy rejestracji. Następnie należy wpisać w kalkulator kwotę liczoną w funtach, którą chciałbyś dostarczyć na polskie konto i przejść do kolejnego etapu, którym jest wypełnienie formularza odbiorcy. Jest to niezbędne, abyśmy mogli przekazać środki konkretnej osobie. Ważne, abyś sprawdził, czy wszystkie personalia zostały wpisane poprawnie. Po ich potwierdzeniu pozostaje już ostatni etap, czyli przesłanie określonej kwoty. Wystarczy, że wejdziesz na stronę swojego angielskiego banku i wykonasz przelew na konto Klik-24. My natomiast, prześlemy pieniądze na rachunek, który uwzględniłeś w formularzu.

Transfery poprzez Klik-24 to tani oraz szybki sposób na wykonanie przelewów na polski rachunek, kiedy mieszkasz w Wielkiej Brytanii. Wiemy, że dawniej częste transakcje nie były możliwe, gdyż generowały wysokie koszta. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć Klik-24. Chcemy, abyś mógł w dowolnej chwili przekazywać środki z angielskiego konta na polskie. Jeśli więc cenisz sobie bezpieczeństwo i zależy Ci na tym, aby oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, to zapraszamy Cię do sprawdzenia naszej usługi. Wiemy, że sprostamy Twoim wymaganiom.

Inne artykuły